Повернутись до всіх публікацій

Важливість веганства

Веганство — це не просто інстаграмне смузі вранці і салат на вечерю. Це глибока філософія і стиль життя.

І ось, що означає веганство для наших учасників:

🗣 Настя:
«Основною причиною, чому я вирішила переходити на веганство, стали страждання і смерть тварин. Мені відкрились деякі факти, яких я раніше не знала або не усвідомлювала до кінця. Друга причина – це збереження планети.»

🗣 Коля:
«Для мене важливими у веганстві є такі пункти і саме у такому порядку: екологія, здоров'я, любов до тварин.»

🗣 Андрій:
«Веганство для мене — це комбінація трьох мотивацій:
 ⁃ здоров‘я, адже продукти тваринного походження негативно впливають на самопочуття і тривалість життя;
 ⁃ співчуття до тварин – вважаю, що ніхто не повинен помирати і страждати;
 ⁃ порятунок планети, адже не може вона витримати 10 млрд м‘ясоїдів. Це непомітно для більшості людей руйнує цілі екосистеми і є одним з чинників глобального потепління.
На жаль, вегетаріанство тільки частково вирішує ці проблеми, адже тваринництво далі підтримується.»

🗣 Сашко:
«Я став веганом за 1 день, коли дізнався вплив тваринництва на екологію планети та статистичні дані щодо витрат ресурсів на рослинний і м‘ясний раціон. Це показало, що значний відсоток забруднення складає саме вирощування тварин на забій. Робити це –   банально не раціонально!»

🗣 Оля:
«Для мене веганство є важливим, оскільки так я допомагаю зменшити негативний вплив на екологію та зберегти життя тваринок. А також, це здоровий раціон для мого організму.»

🗣 Віка:
«Якось у мене виникло бажання змінити щось у своєму житті. Це був перший крок, який змінив не лише звички, але й погляди на життя. Оточення саме собою помінялось. Розкрилась маса можливостей, і світ почав проявляти свою багатогранність.
Я радію, що колись одне бажання піти в інший бік привело мене в зовсім інше оточення і розплющило мої очі та серце до світу. Я почала розвивати здорову любов до себе та свого тіла. Зникла різниця між всім живим, з'явилося співчуття і повага до навколишнього середовища і бажання працювати над собою.»

А що веганство означає для тебе?
Залиш свою думку або цілу історію у коментарях до публікації в наших соцмережах. Нам так цікаво її прочитати!

Про проект Веганство