Повернутись до всіх публікацій

Жити "тут і зараз"

Чи знайомий вам стан життя на автопілоті? Сніданок, дорога, робота, сон. І так від понеділка і аж до осені, а там - і пенсія. Чи виникало відчуття, що одного ранку можна прокинутись і зрозуміти: “Я нічого не відчуваю останніх 20 років. Життя іде, а чого я досягнув?” Статистика вражає, але “стан автопілота”, меншою чи більшою мірою, переживають 9 із 10 дорослих.

Єдиний шлях до гармонійного і наповненого життя - вміння бути в моменті, відчувати емоції, аналізувати події та приймати рішення.

Перебувати “тут і зараз” - це і є ключ у світ щасливих і успішних людей. Це ніщо інше, як вміння розгледіти у собі самому унікальність, “родзинку”, оригінальні здібності та таланти. Це мистецтво не тільки чути себе, але й брати відповідальність за все, що відбувається у житті.

Недарма з усіх усюд лунає інформація про необхідність духовного і фізичного розвитку. Адже пошук себе, вихід із зони комфорту та безупинний процес особистісної трансформації віддячують щедрими врожаями здійснених мрій та досягнутих цілей!

Погодьтеся, в основі будь-якого проєкту стоїть людина. Вона - епіцентр усього, що відбувається довкола і що її оточує. Саме від неї залежить вектор руху і стрімкість розвитку ідеї, цінність та успішність реалізації задуму. Та що ж відбувається, коли людина стоїть на місці і більше не розвивається сама? Коли стихає її внутрішній запал, починає вмирати і ідея. Та з Малиною такого не відбудеться!

Вміння жити “тут і зараз” і процес самовдосконалення - одна з цінностей кожного малинівця. Наше містечко - це середовище вільних і самодостатніх людей, які впевненими кроками ідуть до мети! Адже свою енергію вони спрямовують на безперервну роботу над собою і розкриття внутрішнього потенціалу.

У мальовничому куточку природи будуть створені ідеальні умови для всебічного розвитку особистості:
спортивні простори;
галявини для йоги та тілесних практик;
коворкінг для зустрічей та тренінгів;
творча майстерня;
антикафе.

Ми впевнені, що саме таким чином буде масштабуватись наш проєкт. Постійний ріст мешканців Малини забезпечить стрімкий розвиток поселення!
Про проект