Повернутись до всіх публікацій

Local food is good

5 причин стати локавором. Не знаєш, що це? Читай далі.

Локаворство - це рух, завдання якого об’єднати місцевого виробника товарів і споживача. У вузькому значенні тут розуміються продукти, які виросли в радіусі 150 км, а в більш широкому - у межах регіону і навіть країни.

Локаворство вигідне як виробнику, який отримує ринок збуту, так і покупцю, що споживає якісний продукт. У виграші усі і ось чому:

1. Локальна їжа коштує дешевше, адже витрати на її транспортування скорочуються у десятки разів.

2. Local food корисніша для здоров'я. Оскільки на стіл до споживача вона втрапить набагато швидше, не потрібно додавати консерванти, які продовжили б термін її зберігання. А ще така їжа завжди свіжа і не проходила термічної обробки.

3. Місцеві продукти виготовляються "під пильним наглядом" тих, хто їх їстиме.  Звісно, це не означає, що під вегетарієм виробника стоїть черга з допитливих покупців. Але власник знає, що вони завжди можуть завітати у гості і поцікавитись процесом виробництва.

4. Локальна їжа - більш екологічна. Вона не долає пів світу, щоб опинитися на столі споживача, а це значно скорочує екослід від її виробництва. Крім того, для її транспортування не використовується додаткове пакування - вакуумні упаковки, пластик тощо.

5. Local food - стратегічно вигідна для економіки. Підтримка місцевого виробника вносить вклад у розвиток регіону.

Екоспільнота