Повернутись до всіх публікацій

Звітуємо: Що ВЖЕ зроблено

Поки ви зважуєтесь на вступ до спільноти малинівців, кількість місць у проєкті зменшується, а ми робимо реальні кроки для його втілення в життя!

Вирішили час від часу звітувати і розповідати про закулісся. Адже вже проведена колосальна робота, про яку ви, певно, і не здогадуєтесь :)

Що ВЖЕ зроблено?
1. Обрана локація для поселення
Це земельний масив, оточений мальовничим лісом. Вибір зупинили саме на цій ділянці з міркувань зручності: шлях до Львова мешканці поселення зможуть здолати велосипедом менше, ніж за годину. Поєднати приємне з корисним - одне із стратегічних завдань проєкту.

2. Розроблена концепція проєкту
Щоб сформувати ідею Малини, ми досліджували та ретельно аналізували досвід різних екопоселень світу. Звідти ми взяли лише найкраще і сумістили з найважливішими для майбутніх малинівців цінностями. Впевнені, остаточний варіант концепції стане міцним фундаментом для комфортного і гармонійного життя у мікросоціумі Малини.

3. Складено детальний план реалізації проєкту
Ми маємо чітке бачення, як втілити цей задум у життя. Ми розробили покроковий план дій з дедлайнами і з переліком необхідних завдань, які необхідно виконати для досягнення усіх цілей проєкту. Відповідально заявляємо: зараз все йде по плану!

4. Створені юридична і фінансова моделі проєкту
Ці документи врегульовують стосунки між усіма учасниками спільноти і визначають їх права та обов'язки у юридичній площині.

5. Розпочато формування спільноти
На даний момент ми займаємося активним просуванням проєкту. Він об'єднає людей, що прагнуть до змін і до створення нової моделі суспільства, яке зможе комфортно співіснувати з природою і не завдаватиме шкоди екології.

Ми віримо, що разом нам вдасться створити простір, в якому можливо все! Якщо ти теж, тоді ласкаво просимо в Малину!

Щоб отримати квиток у нове життя, треба лиш заповнити заявку на сайті:)
Про проект