Повернутись до всіх публікацій

Утопія чи реальність


"Виїхали в ліс, зреклись цивілізації. Мабуть, сидять там днями в позі лотоса і шишками харчуються". Так, ми знаємо, що більшість саме так сприймає Малину!

Будь-яку ідею можна довести до абсурду, якщо не пройнятись нею і не вловити суті. Особливо гостро відчуваєш це, коли починаєш щось нове і унікальне. Але ми вміємо мислити критично, тому дякуємо за таку позицію: вона одразу показує, що ви - точно не наш майбутній сусід:)

Сучасне суспільство потребує змін не лише мислення, але й способу життя. Це відчуває і розуміє кожен, а до рішучих дій готові далеко не всі. Ми відчуваємо необхідність створити альтернативний простір для життя. І найпростіше було б побудувати собі автономний будиночок десь в передмісті і втішатись думкою: "я не завдаю шкоди природі, я - молодець". Але один в полі не воїн, правда?..

Розробляючи проєкт Малина ми точно не ставили собі за мету створити щось на кшталт секти, тому:
- ми НЕ займаємось просвітництвом;
- ми НЕ нав'язуємо політичних поглядів;
- ми НЕ пропагуємо жодну з релігій;
- ми НЕ розділяємо людей за національними, расовими і будь-якими іншими ознаками.

Малинівці приймають кожного таким, який він є. Вони вітають усі прояви індивідуальності, допоки це не завдає шкоди і дискомфорту іншим.

Можливо, зараз когось розчаруємо, але ми не плануємо жити на дереві і митись у річці. В Малині не буде ритуальних танців і одягу з листя:) Навпаки. Ми побудуємо супертехнологічне місто, в якому житимуть сучасні і прогресивні люди. Малинівці візьмуть усе найкраще з того, що дає цивілізація, але лиш те, що не шкодить екології і сприяє збереженню природи.

Єдина ідея, довкола якої об'єднаються жителі Малини - це створення ідеального простору для:
- духовного, фізичного і інтелектуального розвитку;
- гармонійного виховання і навчання дітей;
- свідомого споживання;
- комфортного співіснування людей і тварин.

Звичайно, є і більш амбітна мета. Ми прагнемо перейняти найкращий світовий досвід сталих поселень і стати взірцем для їх розвитку по всій Україні. Але про це згодом! Поки ми в пошуках тих, хто ВЖЕ готовий жити "як в малині"! Ти з нами?
Про проект