Повернутись до всіх публікацій

Віра і релігія. Яка різниця?

Малинівцям неважливо, якої ви релігії, але ваша духовність для спільноти має значення.
Започатковуючи проєкт, ми вирішили приймати у свою сім'ю усіх, хто відповідає нашим цінностям. А серед них — любов до інших без нав‘язування власних поглядів.

Ми вважаємо, що людина народилася із внутрішнім покликом вірити у щось. Тому віра — невід’ємна складова життя кожного, на відміну від релігії, яка є набутою та керованою зовні. З цієї причини у нашому поселенні не буде церков і кладовища. Але відвідувати ці місця ніхто нікому не заборонятиме у Львові чи деінде.

Для учасників Малини властиво:
- вірити у те, до чого спонукає серце;
- прагнути бути присутнім тут і зараз;
- пізнавати себе і все навколо.

Ми намагаємось сприймати світ крізь призму власного досвіду та відчуттів, а не сліпо сповідувати конкретним релігіям чи вченням. Водночас не відкидаємо можливість вивчати і практикувати набуту за тисячоліття світом мудрість.

Ми усвідомлюємо, що пошук істини передбачає постійну роботу над собою і переосмислення власних стереотипів заради еволюції свідомості.

Ось чому наше поселення не нав'язує та не пропагандує жодних політичних, ідеологічних і релігійних поглядів. Цього ми також чекаємо від кожного учасника проєкту.

Наше завдання — сформувати здорову атмосферу для нас і наших дітей, вільну від концепцій, догм, забобонів і заборон. А досягти цього можна тільки разом.

Ми переконані, що найважливіші речі — нематеріальні. Тому у нашому поселенні будуть відбуватися спільні та особисті духовні практики. Вони допомагають відчувати все глибше, мислити глобальніше та розуміти єдність усього живого.

Малина — це про людей, які наповнюють свої серця безмежною вдячністю і спрямовують енергію любові на все довкола.

Якщо тобі резонує наш світогляд, тоді приєднуйся і давай разом закладати фундамент омріяного соціуму!

Про проект