Разом створюємо альтернативну реальність

Даний розділ розкриває головні деталі та відповідає на найбільш поширені запитання, щоб тобі було легше прийняти рішення про свою участь в проекті
Місія
проекту
На основі спільних цінностей та прагнень створити спільноту близьких за духом людей, які бажають жити в гармонії з природою та між собою.

На принципах спільнокошту та колективної власності, використовуючи сучасні технології, побудувати стале автономне екопоселення, діяльність якого матиме мінімальний негативний вплив на довкілля.

Сформувати комфортний простір для щасливого життя та особистісної трансформації, що стимулює свідому взаємодію, саморозвиток і духовне пізнання усіх мешканців та гостей.

Створити модель для наслідування та масштабування і власним прикладом довести, що переосмислення типових аспектів сучасного життя та зміна вектору людської діяльності - бажана, можлива та необхідна.
Що означає
«стале»?
Сучасна цивілізація, заснована на постійному споживанні, не здатна продовжувати свій розвиток без завдання непоправної шкоди біосфері планети, знищення біорізноманіття, забруднення довкілля, що в тривалій перспективі призведе до її занепаду та руйнування умов, необхідних для підтримки життєдіяльності людства на планетарному рівні.

Ста́лий ро́звиток (англ. Sustainable development) — це концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

Проект Малина націлений відповідати цілям сталого розвитку ООН, щоб реалізувати потреби учасників, не ставлячи під загрозу здатність майбутніх поколінь задовольняти свої.
Хто
реалізовує
проект?
Проект заснований групою ініціативних молодих людей, що усвідомили необхідність створення альтернативних умов для життя й особистісного та колективного розвитку.
Познайомитися з нами можливо вже сьогодні, успішно пройшовши основні стадії відбору в якості потенційних учасників проекту.
Де
знаходиться
поселення?
Поселення розташується серед лісу неподалік Львова. Локація підібрана таким чином, щоб забезпечити максимальне занурення в природу, при цьому зберігаючи можливість щодня швидко і комфортно діставатися до міста і повертатися додому.

На перших етапах реалізації проекту інформація про точне місце розташування розкривається лише потенційним учасникам, які пройдуть попередній відбір та підпишуть договір про нерозголошення.
Який розмір
поселення?
Поселення займатиме площу орієнтовно 15 га та розраховане на населення близько 50 сімей. Точна кількість мешканців залежить від їхніх індивідуальних потреб та фінансових можливостей, оскільки проект динамічно розвивається силами самих учасників.
Як
функціонує
проект?
Зацікавлені особи подають заявки на участь та проходять поетапну процедуру відбору, націлену сформувати спільноту на базі спільних прагнень і цінностей. Існуючі учасники самостійно обирають своїх майбутніх сусідів.

Мешканці колективно прийматимуть важливі рішення, намагаючись завжди досягати консенсусу, тому кожен повинен бути готовим працювати над собою і переосмислювати власні переконання заради суспільного блага.

Роботи з розвитку та благоустрою території здійснюються та
фінансуються силами самих учасників.

Оскільки проект націлений мінімізувати негативний вплив на довкілля, учасники зобов'язуються дбати про гармонію природного середовища і раціонально використовувати природні ресурси:

• мінімізувати кількість створюваного сміття
• компостувати усі органічні відходи
• сортувати та віддавати на переробку вторсировину
• використовувати виключно екологічні побутові засоби
• акумулювати дощову воду для поливу рослин
• не зазіхати на свободу тварин і не експлуатувати їх
• за бажанням вирощувати рослинну їжу
Ставлення
до релігії та
політики
Проект не нав'язує політичних, ідеологічних чи релігійних поглядів, а закликає до постійної праці над собою і переосмислення власних стереотипів заради еволюції особистої та колективної свідомості.

Ми вчимося відчувати єдність всього живого та спрямовувати любов на все, що нас оточує, створюючи середовище, яке спонукатиме нас перебувати в стані тут і зараз!
Які терміни
реалізації?
Перші мешканці зможуть переселитися в 2021 році. Завершення основних капітальних будівельних робіт заплановане на 2022 рік. Надалі проект продовжуватиме свій розвиток на принципах колективного самоуправління.
Скільки
це коштує?

Вартість участі в проекті, без урахування вартості особистих помешкань, коливається від $30 тис. для ранніх учасників до $70 тис. для тих, хто приєднається в числі останніх, і включає спільне володіння всією територією, інфраструктурою, рухомим та нерухомим майном спільноти, враховуючи вегетарій, автономну систему електрогенерації та ін.

Вартість будівництва житла розраховується індивідуально та залежить від унікальних вимог і побажань кожного. Найдешевший варіант невеликої квартири обійдеться близко $20 тис.
Як
фінансується
проект?
Юридично проект заснований як споживче товариство. Відібрані заявники вносять в проект пайові внески, які, згідно законодавства, повертаються у разі виходу з проекту. Точна вартість паю для кожного учасника проекту визначається в момент завершення капітального будівництва інфраструктури поселення. Індивідуальний розмір внесків до паю, які вносяться учасниками поступово, визначається згідно розробленої фінансової моделі.

Чим пізніша дата вступу в проект - тим дорожче вартуватиме участь, оскільки ранні учасники несуть більші ризики, ніж їхні наступники.

Подальше функціонування проекту здійснюється шляхом сплати членських внесків. Розвиток та дотування проекту відбувається за рахунок додаткових пайових або цільових внесків. Детальний опис фінансової моделі доступний лише для учасників, що пройшли попередній відбір.

Щоб долучитись до спільноти необхідно: прийняти та підтримувати цінності та принципи проекту, залишити заявку на сайті, успішно пройти відбір та профінансувати свою участь.

Заявка на участь в проекті Малина